Pomoc

Niniejszą prezentację przygotowaliśmy dla Państwa mając na uwadze prosty i przyjazny sposób przekazywania informacji. Gdyby mimo to mieli Państwo jeszcze jakieś wątpliwości, pomocne będą poniższe wskazówki.

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie konkretnych informacji odbywa się w dwóch etapach. Po lewej stronie prezentujemy Państwu zakres towarów i usług naszej firmy. Klikając na jeden z interesujących Państwa linków wyświetlą się dalsze informacje na jego temat. Wybierajac jeden z punktów menu "Produkty dla przemysłu" lub "Produkty trakcji elektrycznej" będą Państwo mogli wybrać informacje na temat konkretnego produktu. Po prawej stronie mogą Państwo skorzystać z funkcji wyszukiwania lub uzyskać więcej informacji na temat naszei firmy.

Dokumenty PDF

Aby móc otworzyć lub wydrukować pliki pdf znajdujące się na naszej stronie internetowej niezbędna będzie bezpłatna wersja programu Adobe Acrobat Reader.

Kontakt

Wszelkie pytania i niejasności związane z korzystaniem z naszej strony internetowej prosimy kierować na nasz adres eMail: biuro_stemmann_poland@wabtec.com.